Hakkımızda

Beta Otel Hakkında

Misyonumuz

Beta otel olarak Avcılar’da konaklama faaliyetleri sürdürmekteyiz. Avcılar semtinde halihazırda 3 adet otelimiz bulunmaktadır. 

Vizyonumuz

Hotel Beta olarak amacımız ve hedefimiz İstanbul’n tüm semtlerine yayılabilmek ve kaliteli hizmetimizi tüm İstanbul halkına ulaştırabilmek.

Temizlik Hassasiyetimiz

Temizlik olmazsa olmazımızdır. Üzerine titrediğimiz tek konu varsa o da temizlik konusudur. Bizi otelimizde ziyaret etmenizde fayda var.

En Hassas Yönümüz

En hassas yönümüz temizliktir. Oda temizlikleri profesyonel kadroyla yapılmaktadır. Tüm odalarımızın dezenfektasyonu her misafir çıkışı sonrası sağlanmaktadır. Otelimizde kesinlikle covit 19 önlemleri alınmış olup Turizm bakanlığının yayımlamış olduğu yönetmeliğe göre hareket etmekteyiz. Sizlere daima en iyi hizmeti verebilmek adına temizlik konusuna tüm dikkatimizi verdik. Odalarımızda gönül rahatlığıyla konaklayabilir kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz. Maneviyat ve huzur dolu geçecek olan seyahatiniz süresince Beta Hotel ve ekibi tüm isteklerinize kayıtsız şartsız cevap verecektir. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız ve Avcılarda konaklama imkanı sunan otel arıyorsanız lütfen sayfamızın ilgili bölümünden rezervasyon talebi oluşturabilirsiniz.

Güvenli
Temiz
Güleryüz
Ticari Geçmişimiz

Biz 2010 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden Beta Otel olarak her geçen gün hizmetimizi yeniliyor ve Avcılar ucuz otel piyasasında lider konaklama firması olarak ilk sıraya yerleşiyoruz. Yılların vermiş olduğu güçlü duruş tecrübeyle harmanlanınca kaliteli ve güvenli konaklama imkanı sunmaktayız. Avcılar otelleri arasında en iyi konaklama firmaları içindeyiz.

Tarihçe

2010 yılında Avcılarda otel hizmeti vermeye devam eden bizlerin tek amacı sizlere konakladığınız süre boyunca en iyi hizmeti verebilmektir. Otelimizi google.com üzerinden “beta otel” kelimesiyle aratarak çok sayıda misafirlerimizin bıraktıkları yorumları okuyabilir hakkımızda daha kapsamlı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bistro & Cafe

Otelimiz bünyesinde restaurant bistro cafe alanımız mevcut olup otel misafirlerimizin dışında herkes gelebilmektedir. Konaklamakta olan misafirlerimiz seçmiş oldukları odaya özel kahvaltı imkanı sunmaktayız. Oda kahvaltı veren oteller genelde oda servisi yapmamaktadır, biz ise bu hizmeti sizden esirgemiyoruz. Kahvaltı dahil oda fiyatlarına ulaşabilmek için sitemizin ilgili bölümünden faydalanabilirsiniz.

Netflix & BeinSports

Tüm odalarımızda Smart Led Tv imkanı bulunmaktadır. İster YouTube uygulamasıyla çeşitli videolara ulaşabilir isterseniz Netflix sayesinde takip ettiğiniz dizi ve filmlere ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Odalarımızda son teknoloji Tv’ler olup televizyondan internete bağlanma olasılığınız mevcuttur.

Otel Olanakları

Otelimizde ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz olanakları belirtmemiz gerekirse bu olanakların en başında otelimize ait araç park yeri ve vale hizmetimiz vardır. Bunun yanı sıra ücretsiz WiFi sayesinde fiber internet hattımızla doyasıya ve sınırsız internet kullanabileceksiniz. Tüm odalarımız inverter klima sistemine sahip A sınıfı klimalar mevcuttur, oda içerisindeki havayı saniyeler içerisinde değiştiren bu teknoloji sayesinde istirahatiniz son derece keyifli geçecektir. Burada sayamadığımız diğer tüm olanaklar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız lütfen iletişim bölümünden bizleri aramaktan çekinmeyin.

Rezervasyon Yap