Single Blog Title

This is a single blog caption
10 Nis

Avcılarda Aile Oteli

Avcılar’da Aile Oteli Arayanlara Beta Hotel

Avcılar’da otel arayan herkese eşit hizmet veriyoruz. Hazırladığımız özel imkanlardan yararlanarak Avcılar uygun fiyatlı oteller hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz. Sunduğumuz otel fırsatlarına başka bir yerde ulaşabileceğinizi düşünmüyoruz. Karşılaştığınız otel odalarının arasında en steril ve en kalitelisi artık Beta Otel’de. Standart otel hizmetlerinin yanı sıra yeni nesil ihtiyaçları karşılamaya da. Odaklanıyoruz. Bu doğrultuda isteyen misafirlerimiz için oda süsleme hizmeti de veriyoruz.

Sadece konaklamak için değil, aynı zamanda organizasyonlar için de. Otelimizi tercih edebilirsiniz. Toplantı alanımız, organizasyon yerlerimiz, restoranımız ve kafemiz ihtiyacınız olan her etkinlik için kullanıma hazır şeflerimiz ile özel lezzetler planlarken bir yandan odanızı süslememiz için gereken detayları paylaşabilirsiniz.

Avcılar’da Oda Süsleme Hizmeti

Otelimizde istediğiniz organizasyonu düzenleyen bilmenizi sağlıyoruz. Avcılar’da beta otelde istediğiniz organizasyonu rahatlıkla düzenleyebilir. Süsleme ve ek desteklerden yararlanabilirsiniz. 3 yıldızlı otel konforunda organizasyon düzenlemek istiyorsanız doğrudan uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Birbirinden özel hizmetlerimiz bulunuyor. Bu hizmetlerimiz misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için uzmanlarımız tarafından özel olarak belirleniyor.

 Misafirlerimizin beklentilerini ve geri bildirimlerini alarak otelimizi daha iyi bir hale getirmeye devam ediyoruz. Her zaman gelişen ve gelişmeye kendini kapatmayan bir otel olarak işletmemizin misafirlerimize hitap edebilmesine odaklanıyoruz. Bu sebep ile de dileyen ziyaretçilerimiz için Avcılar otel odalarını süsleme, organizasyon için kullanma gibi imkanlarımız bulunuyor.

3 Yıldızlı Otel Deneyimi

3 yıldızlı otel deneyimi yaşamak isteyen herkes kaliteli, konforlu ve lüks otel odalarımızda konaklayabilir. Rezervasyon yaptırdıktan sonra hızlı giriş imkanından yararlanmanızı sağlayan personellerimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. 7 gün 24 saat boyunca rezervasyon yaptırabilir ve otel içi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Avcılar aile oteli olarak farkımızın ortaya çıktığı birçok nokta bulunuyor. Kaliteli ve sürdürülebilir teknikler ile hazırlanmış süit odalarımızda birbirinden keyifli fırsatlar sizi bekliyor. Netflix başta olmak üzere Beinsport gibi hizmetlerimizi kullanabilir, sorunsuz ve güçlü wi-fi bağlantımızı kullanabilirsiniz. 3 yıldızlı bir otel olarak otelimizdeki tüm imkanların kaliteli olmasına odaklanıyoruz.

Avcılar’da Yeni Binalı Otel

Yepyeni binamız ile hizmet vermeye devam eden Beta Otel’de, birbirinden avantajlı fırsatlar var. Aile odalarında çok sayıda misafirimiz konaklayabilirken restoran ve kafemizde de vakit geçirilebilmesini sağlıyoruz. Altyapı ve kalite çalışmalarımızın ardından tüm otelimizi yeniledik ve yöntemlerimizi iyileştirdik.

Misafirlerimizin de değerli yorumları ve geri bildirimleri doğrultusunda hizmetlerimizi geliştirmeye ve genişletmeye devam ediyoruz. Kapsamımız her geçen gün artıyor ve sadece gece konaklamalı otel olarak hizmet vermiyoruz. Toplantı, organizasyon, jakuzi, aile odası, mutfaklı otel odası ve daha birçok özel seçeneğimiz bulunuyor. Avcılar otelleri arasında bir otelden daha fazlasını vadeden Beta Otel için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Avcılar’ın Yeni Nesil Oteli Beta Otel

Birbirinden geniş ve manzaralı otel odalarında uygun fiyatlar ile kalmak ister misiniz? Modern dizayn anlayışı ile tasarladığımız otel odalarında ihtiyacınız olandan daha fazlasına ulaşabileceksiniz. Sadece bir otel odası olarak değil daire konsepti ile hazırladığımız tüm odalarımız, birbirinden farklı imkanlara sahip.

Kısa süre içerisinde bavulunuzu ya da çantanızı alıp giriş yapabileceğiniz otelimiz, geniş hizmet yelpazesi ile çalışmalarına devam ediyor. Her gün itinayla temizlenen odalarımızı ortak alanlarımız takip etmekte. Her yerin günlük ve gün aşırı şekilde temizlendiği Beta Otel’de, kendinizi tertemiz bir alanda bulabilirsiniz.

Akıllı televizyonlarımızdan, hızlı internet bağlantısına kadar birçok hizmetimiz ücretsizdir. Avcılar otel tavsiyesi arıyorsanız mutlaka referanslarımızı incelemelisiniz. Sizin için özenle hazırladığımız yeni nesil otelimizdeki imkanlardan yararlanarak 2 + 1 geniş odalarımızda konaklayabilirsiniz.

Leave a Reply

Rezervasyon Yap