Single Blog Title

This is a single blog caption
9 Nis

Avcılar Borusan Oto Yakınında Otel

Avcılar’da Muhteşem Bir Konaklama için Öneri Beta Otel

Avcılarda kalacak yer arıyor ancak bir türlü istediğiniz sonuca ulaşamıyor musunuz? Lüks bir beklentiniz var ama fiyatların da uygun olmasını mı istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz sizin için oluşturduğumuz her bir hizmet beraberinde konforu da getirmektedir. Elegant bir otelde kalmak ve aynı zamanda uygun fiyatlar ile ödeme yapmak istediğiniz takdirde Avcılar otelleri arasından beta otelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ev tipi otel odalarımızı gördüğünüzde şaşıracaksınız. 2 + 1 ev konsepti ile hazırlanan lüks otel odalarımız isterseniz manzaralı seçeneklerden de oluşuyor. Teraslı ya da balkonlu olan otel odalarımızı tercih edebilirsiniz. Günlük, haftalık ve haftalık konaklama imkanlarımız bulunuyor. Dilediğiniz süre ile otellerimizde konaklayabilir ve fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Avcılar’ın En İyi Ev Konseptli Oteli

Beta Otel olarak misafirlerimizin kendisini iyi hissetmesini istiyoruz. Otelde kalmak bazı misafirlerimiz için muhteşem bulunurken bazı misafirlerimiz ise evlerini özlediğini dile getirir. Otelde konaklamayı sevmeyen ancak zorunluluktan dolayı otelde kalacak olan misafirlerimizi anlıyoruz. Kendilerini yabancı bir yerde gibi hissetmelerini önlemek adına otel odalarımızı ev konforunda tasarladık.

Avcılar otel önerisi arayan herkese ultra lüks bir evde konaklıyor gibi hissetmelerini sağlıyoruz. Uygun fiyatlar ile rezervasyon yaptırdıktan sonra tüm seçeneklerimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Kendinizi evdeymiş gibi hissetmek istiyorsanız, bu artık zor değil. Sunduğumuz tüm imkanlar, kendinizi daha iyi hissetmeniz için düzenleniyor. Uzmanlarımız tarafından hazırlanan her bir hizmetimiz ile size daha iyi hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ev Lezzetinde Doğal ve Kaliteli Yemekler

Evinizdeki hijyeni, konforu ve lezzeti otelimize taşıdık. Şeflerimizin elinden özenle çıkan yemekler ile hem kendinizi muhteşem bir restoranda hem de konforumuz ile evinizde hissedeceksiniz. Hizmetlerimizden faydalanırken yabancı bir yerde olduğunuzu unutmanızı sağlıyoruz. İster başka bir ülkeden ya da şehirden, isterseniz de İstanbul’un başka bir semtinden gelin.

Alışık olduğunuz tatları, muhteşem lezzetler ile birleştirerek size sunuyoruz. Yemek konusunda misafirlerimizin hassasiyet ve önceliklerinin olabileceğinin farkındayız. Bu sebep ile de yüksek standartların yer aldığı restoranımızda tüm yeme çeşitlerine ve hassasiyetlere uygun lezzetler kullanılır. Avcılar borusan otomotiv yakını otel arayışınıza Beta Otel kalitesi ile son verebilirsiniz.

Otelden Çıkmadan Vakit Geçirin!

Otelden çıkmanıza gerek kalmadan, konforunuzu bölmeden vakit geçirmenize odaklanıyoruz. Bir yandan uygun fiyatlar ile otelde konaklarken bir yandan da lüks hizmetleri kullanmanızı sağlıyoruz. Odanızdan ayrılmadan restoran, kafe, temizlik, internet ve daha birçok hizmetimizden sınırsızca yararlanabilirsiniz.

Özellikle yoğun bir iş dönemindeyseniz ve rahatsız edilmeden kalacağınız bir otel arıyorsanız Beta Otel olarak sizi destekliyoruz. Giriş esnasında ihtiyaçlarınızı personellerimize aktardığınızda sizin için gereken hassasiyeti göstereceğiz. Şehrin kaosundan kaçmak ve dinlenmek isteyen misafirlerimiz için de aynısı geçerli. Manzaralı, bahçeli, mutfaklı, balkonlu ve teraslı odalarımızda konaklayabilir ve kendinize özel bir alan yaratabilirsiniz. Avcılar bmw servisine yakın otel farkıyla istediğiniz kadar konaklayabilirsiniz.

İster Dinlenin İster Odanızdan Çalışın

Günümüzün değişen ihtiyaçları ve yaşam biçimleri sebebi ile beklentiler de değişmeye başladı. Otelde konaklayan misafirlerimizin birçoğu dışarıya çıkmadan, tüm imkanlardan yararlanarak otel odasında vakit geçirmeyi tercih ediyor. Kalabalıktan uzakta, odaklanarak çalışabileceğiniz özel alanları sizin için hazırladık.

Avcılar otel fiyatları içerisinde en uygun fiyatı ve en yüksek kaliteyi sunan Beta Otel olarak ihtiyaçlarınıza göre hareket ediyoruz. Dinlenmek, sakin vakit geçirmek, çalışmak, toplantılara girmek ve daha birçok sebep için bizi tercih edebilirsiniz. Yüksek internet bağlantısının yer aldığı 2 + 1 odalarımızda konaklayabilir ya da standart odalarımızı tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply

Rezervasyon Yap