Single Blog Title

This is a single blog caption
12 May

Avcılar Oda Kahvaltı Otel

Avcılar’da En Temiz Otel Hangisi?

Avcılar’daki en temiz otelde kalmak istemez misiniz? Otel özelliklerimiz son derece gelişmiş olup uluslararası ölçekte hizmet vermekteyiz. İngilizce, Türkçe ve Arapça dillerinde hizmet veren otelimiz en kısa zamanda yüksek kaliteye ulaşmıştır. Lüks odalarımızın her biri farklı özelliklerden oluşur ve her biri için hızlı rezervasyon özelliğimizi kullanabilirsiniz.

Çift kişilik süite odalarımızın yanı sıra süper lüks odalarımız da bulunuyor. İstediğiniz odadan rezervasyon yapabilir ve kısa süre içerisinde otele yerleşebilirsiniz. Ücretsiz hizmetlerimizin yanı sıra ücretli hizmetlerimiz de bulunuyor. Kahvaltı dahil gerçekleştirdiğimiz her rezervasyonumuzdan yararlanmak için rezervasyon yapmanız yeterli.

Avcılar’da Temiz ve Hijyenik Odalarda Kalın!

Avcılar bölgesinde otele ihtiyacınız var ve nerede kalacağınızı bilmiyor musunuz? Otel araştırması yapıyor ancak ya fiyatlardan ya da kaliteden dolayı rezervasyonlarınızı iptal mi ediyorsunuz? O halde en doğru adrestesiniz size sunduğumuz hem steril ve hijyenik odalarda kalabilir hem de bu odalara uygun fiyatlar ile ödeme yapabilirsiniz.

Adil fiyat politikasıyla hareket eden bir otel olarak fiyatlarımızı her zaman misafirlerimize özel belirlemeye özen gösterdik. Ekonomik koşulların farkındayız ancak yine de misafirlerimize en uygun fiyatı vermekten çekinmiyoruz. En kaliteli odalarda istediğiniz kadar kalabilir ve esnek ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Avcılar otel rezervasyonu yaptırdığınızda Visa ve Mastercard altyapısı ile ödeme yapabilmeniz mümkün.

Uygun Ek Ücretler ile Daha Fazla Hizmete Ulaşın

Otelimizde ücretsiz birçok özellik bulunuyor. Bu özelliklerimizden yararlanırken dilediğiniz takdirde ek ücretler karşılığında farklı hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Ek ücretler karşılığı bütün misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerimiz şu şekilde sıralanabilir:

  • Oda Kahvaltı Konsepti
  • Fotokopi hizmetleri
  • Ek telefon hizmetleri
  • Toplantı salonu kullanımı
  • VIP havaalanı transferi
  • Ütü servisi

Sizin için hazırladığımız ek hizmetler arasında bulunur. Bu hizmetlerden düşük fiyatlar ile yararlanabilir ve otel deneyiminizi yükseltebilirsiniz. Sizin için hazırladığımız her bir hizmetimiz alanında uzman isimler tarafından belirlenmekte ve yürütülmektedir. Avcılar otelleri arasında güler yüzlü hizmet veren otelimizi mutlaka denemelisiniz.

Hijyenik ve Kaliteli Otel Odaları

A sınıfı iklimlendirme imkanlarımızı sizin için seferber ediyor ve en doğru yöntemler ile istediğiniz oda sıcaklığını ayarlamanızı sağlıyoruz. İklimlendirme araçlarımız. Bunun oda içerisinde herhangi bir zarara sebep olmasının önüne geçiyoruz. Hem hava yollarının sık sık temizlenmesi hem iklimlendirme araçlarının her dönem bakıma girmesi sebebiyle otelimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Özellikle solunum yolu rahatsızlığına sahip olan hastalarımız hiçbir sıkıntı yaşamadan otelimizde konaklayabilmektedir. Misafirlerimizin hassasiyetlerine anlıyor ve bu hassasiyetleri gözeterek otel odalarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Avcılar oda kahvatı oteller ya da daha uzun süreli kullanım fark etmeksizin her zaman en iyisiyle karşılaşacağınız tek adres, Beta Otel.

Profesyonel Hizmet Anlayışı ve Temizlik İlkesi

Lüks otel konforunu temiz ev hijyeni ile birleştiriyoruz. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz otel odalarımızda ihtiyacınız olan konfora ulaşabilirsiniz. Standart odamızdan en lüks ve geniş odamıza kadar her bir seçeneğimiz sizin için özenle hazırlanır. Rezervasyon öncesinde ve rezervasyonun ardından otel odalarımız büyük bir temizlik sürecinden geçmektedir. Alanında uzman isimler ile çalışıyor ve en yeni temizlik yöntemlerini kullanıyoruz.

Doğaya zarar vermeyen ancak etki gücü yüksek olan temizlik anlayışımız ile otel odalarını, ortak kullanım alanlarını ve otelin her biri noktasını steril hale getiriyoruz. Avcılar otel önerisi arasında bulunan otelimiz, size en temiz ve kaliteli imkanları sunar. Otelimizin tamamı günlük olarak temizleniyor. Bu sebep ile de özellikle hijyen ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanıza izin vermiyoruz. 3 yıldızlı otelimizde en steril şekilde konaklamanızı sağlayan bir işletmeyiz.

Leave a Reply

Rezervasyon Yap