Single Blog Title

This is a single blog caption
9 Mar

Avcılar Otel Fiyatları

Avcılar Otel Fiyatları

İstanbul’un belki de en uzak noktasında açtığımız bu otel size en yeni imkanlarısunuyor. Avcılar da lüks bir otelde konaklamak ve konfordan vazgeçmemek istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Gezmek, tarihi ve kültürel keşif yapmak, iş toplantısına katılmak ya da farklı sebeplerden dolayı Avcılar’a geldiğiniz zaman konaklayacağınız en iyi imkanı sizin için hazırladık.

Tüm yol yorgunluğunuzu giderebileceğiniz özel jakuzilerimiz, geniş yataklarımız ve lüks odalarımız ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Birbirinden farklı oda seçeneklerimizi tercih edebilir ve uygun fiyatlı konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Avcılar otel deneyiminizi iyileştirmek ve size layık bir otelde kalmak istiyorsanız hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

Özel Süitin Keyfini Çıkarın

Ultra lüks otellerde deneyimlediğiniz imkanları, Avcılar’da Beta Otel’de de bulabilirsiniz. Avcılar bölgesinin gün geçtikçe gelişmeye devam etmesi sebebi ile özellikle iş görüşmeleri ve toplantıları için yapılan seyahatler arttı. Çalışma düzenlerinin değişmesi, uzaktan çalışmanın yaygınlaşması da otellere karşı olan beklentileri yükseltti.

Beta Otel olarak bu beklentileri karşılıyor, kablosuz internet bağlantısının gücünden yararlanıyoruz. Otelimizde konaklarken rahatlıkla internet bağlantısının keyfini çıkarabilirsiniz. Çevrim içi toplantılarınıza gönül rahatlığıyla bağlanabilir ve internet ile ilgili hiçbir sorun yaşamazsınız. Avcılar süit otel fırsatlarımız, tüm müşterilerimizi düşünerek hazırlanıyor.

Kendi Mutfağınızda İstediğiniz Yemeği Yapın

Otel konforunu deneyimlerken bir yandan da kendi mutfağınızda yemek yapmak ister misiniz? 3 yıldızlı otelimiz size ihtiyacınız olan tüm hizmetleri vermeye devam ediyor. Dilerseniz restoranımızda eşsiz tatlar ile karşılaşabilir, dilerseniz kendi mutfağınızda yemeğinizi pişirebilirsiniz. İçinde mutfak bulunan ultra lüks odalarımız ile kendinizi evde gibi hissedeceksiniz.

Avcılar otelleri arasında ayrı bir konumda bulunan Beta Otel olarak önceliğimiz her zaman müşterilerimizin beklentilerini karşılamak. Ev tipi odalar ile özellikle uzun süre otelimizi kullanmak isteyen müşterilerimize ek hizmetler sağlıyoruz. Bu hizmetlerin her biri birbirinden önemli yöntemler ile hazırlanıyor. Her müşterimizi ve her ihtiyacı düşünerek hareket ediyor ve bu sebep ile de ultra lüks ve kapsamlı odalar ile hizmet verebiliyoruz.

Restoranın Eşsiz Tatlarını Deneyin

Ev tipi odalarda kalmak istemeyen ya da kısa süreli konaklamayı tercih eden müşterilerimiz restoranlarımızı kullanabilir. Restoranımız Avcılar standartlarında yüksek kalite içerir. Hassasiyetler gözetilerek hazırlanan yemeklerimiz, işinin uzmanı olan şefler tarafından planlanır. Fırsatlar ile dolu bir otelde konaklamak ve kendinizi özel hissetmek istiyorsanız kalmanız gereken yer belli.

Dakikalar içerisinde gerçekleştireceğiniz rezervasyon işlemlerinin ardından sadece bavulunuz ile otelimize gelmeniz yeterli. Odanızda yer alan mini barı istediğiniz gibi kullanabilir ya da restoranımızdan tek bir tuş ile faydalanabilirsiniz. Avcılar otel tavsiyelerinin başında yer alan Beta Otel olarak her zaman en iyisine odaklanıyor ve ihtiyaçlarınızı sürdürülebilir şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Uygun Fiyatlar ile Lüks Konaklama Deneyimi

Birbirinden lüks fırsatlar ile hizmet veren otelimizin bir diğer avantajı ise uygun fiyatlı olmasıdır. Uygun fiyatlar ile kısa sürede kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Ultra lüks konaklama seçeneklerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Her geçen gün daha geniş kitlelere hitap etmeyi başaran otelimiz, fiyatlarını belirlerken tüm unsurları göz önünde bulundurur.

Ekonomik şartları, müşteri taleplerini ve otelimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak otel fiyatlarımızı belirleriz. Ancak bu esnada müşterilerimizin mutlu olmasını ve uygun fiyatlı şekilde ultra lüks hizmetlerden yararlanabilmelerini önemsiyoruz. Bu sebep ile de Avcılar uygun fiyatlı oteller arasında yer almaya devam ediyoruz. Diğer otellerden en önemli farkımız ise sunduğumuz kalite. Uygun fiyatlar ile yüksek kalitede konaklama deneyimi için Beta Otel’den rezervasyon yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Rezervasyon Yap